Abonament prac graficznych na 80 godzin miesięcznie

Usługa zawiera:
 • 80 godzin pracy grafika w miesiącu
 • w zależności od dostępności 1-2 grafików komputerowych do dyspozycji
 • szybki czas realizacji projektu
 • kontakt mailowy, telefoniczny bądź google meets w godzinach 8-16
 • miesięczny okres wypowiedzenia umowy
 • faktura vat / faktura imienna co miesiąc
Opis usługi

Usługa skierowana do osób które potrzebują regularnego wsparcia graficznego. Umowa stałej współpracy zawierana jest na co najmniej 1 miesiąc. Dzięki takiej umowie nie czekasz w kolejce z projektem co miesiąc. Zawsze rezerwujemy sobie czas w naszym harmonogramie na realizację projektów dla Ciebie w danym miesiącu i sprawnie realizujemy go w krótkim czasie. Pakiet 80 godzin miesięcznie można potraktować jako 10 dni pracy bądź godziny rozbite na krótsze sesje w miesiącu. Dodatkowe godziny w miesiącu są rozliczane oddzielnie. W przypadku niewykorzystania godzin z umowy w danym miesiącu godziny te nie przechodzą na następny miesiąc dlatego zawsze staramy się przygotować dla naszych klientów nadprogramowe sugestie i projekty jeżeli widzimy że nie zostały wykorzystane wszystkie godziny. Jeżeli dostaniemy wolna rękę na rozdysponowanie czasu w danym miesiącu zadbamy o rozwój wizerunku firmy według naszego doświadczenia. Zdecydowana większość kontaktu odbywa się mailowo i telefonicznie natomiast w razie potrzeby organizujemy spotkania na google meetsach na których możemy skonsultować bardziej skomplikowane projekty.

Przebieg usługi
 1. Ustalenie wszelkich niezbędnych informacji podjęcia współpracy
 2. Przygotowanie i podpisanie umowy na podstawie której co miesiąc wystawiamy fakturę vat na co najmniej 80 godzin prac graficznych
 3. Realizacja projektów graficznych przez cały miesiąc
 4. Podsumowanie na koniec miesiąca
 5. Wystawienie faktury vat (na firmę bądź imienną)
Test
Przykładowe realizacje
Może zainteresuje Cię również:
Dlaczego warto skorzystać ze stałej formy współpracy u nas?

Nasze studio graficzne ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wizerunku małych i dużych firm. Zdecydowanie stawiamy na wysoką jakość projektów któe wychodzą z naszego studia. Wiąże się to z większym nakładem pracy ale zależy nam na pełnej satysfakcji klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wywołanie dobrego wrażenia swoją marką. Zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio, w którym prezentujemy Państwu wybrane prace.

Termin realizacji:

od 10 dni roboczych

Cena:

indywidualna wycena

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Usługi

Napisz do nas.