Kolejne prace dla naszych stałych klientów

17

12

2020

Z końcem listopada zakończyliśmy kolejne prace dla naszych stałych klientów. Poniżej przykładowe prace zrealizowane przez nas w listopadzie:

  • Przebudowa sekcji zakupowej na https://meetthebuyer.online. Przebudowie poddana została zarówno stylistyka sekcji. Dodany został system filtrowania oraz zmiana sposobu wyboru kategorii. Zobacz jak wyglądała strona kiedy ją stworzyliśmy na https://www.uidea.pl/realizacje/meet-the-buyer-online/
  • Na stronie naszej stałej klientki https://ag-nieruchomosci.pl/ przerobiliśmy wszystkie formularze na obsługiwane przez contactform7 co umożliwiło łatwiejszą ich obsługę z poziomu panelu WP
  • Ku końcowi idą również pracę nad kompletną obsługą graficzną nowej marki na rynku kosmetyków naturalnych. Szczegóły dotyczące zlecenia pojawią się niebawem w naszym portfolio.

Jest to tylko kilka z projektów dla naszych stałych klientów (częścią nie możemy się chwalić ze względu na poufność). Poznaj nas i zostań z nami na dłużej dołączając do grona naszych zadowolonych stałych klientów.

Napisz do nas.

    Komentarze(0)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *